O nás

ŠKOMAS , ako prvá škola masérov a saunárov na Slovensku funguje nepretržite od svojho založenia v roku 1991. Za ten čas prešlo jej bránami toľko študentov , že je ťažké spočítať to. Jej zakladateľ , PadDr. Dušan Vavrovič sa stal vo svete masérov, saunárov , terapeutov a mnohých ďalších známym a uznávaným odborníkom a učiteľom. V snahe o neustále zlepšovanie v tomto roku, prešiel ŠKOMAS niekoľkými zmenami. Najdôležitejšou je presťahovanie. Z domu športu , kde sídlil mnoho rokov sa presťahoval do Rotundy na Martinčekovu 17 v Bratislavskom Ružinove. Nové priestory ponúkajú nové, lepšie možnosti vzdelávania a praxe, poskytujú oddelenú učebńu, priestory na prax aj novú recepciu. Ďalšou zmenou je zmena právnej formy. ŠKOMAS naďalej existuje ako masérska škola zastrešená spoločnosťou 8th continent, s.r.o. Verím, že tieto zmeny su pre nás , ale hlavne pre Vás pozitívne a pomôžu nám pokračovať v práci minimálne tak dobre , ako doteraz.

2 thoughts on “O nás

 1. Adriana Sandtnerová says:

  Dobrý deň, som fyzioterapeut v Rakúsku a chcela by som sa spýtať, či viete dať certifikát o absolvovaní kurzu v nemčine, a či je platný v EÚ. Ďakujem s pozdravom Sandtnerová.

  • Michal Marník says:

   Dobrý deň prajem, áno, je možné vystaviť certifikát v anglickom aj nemeckom jazyku. Platnosť certifikátov sa riadi právnymi predpismi jednotlivých krajín. Kurz Wellnes pracovník – masérske služby je akreditovaný MŠSR teda má z pohľadu SR najvyššiu akreditáciu aká sa udeľuje. Neviem , či je to postačujúce na podnikanie v Rakúsku , túto informáciu by Vám vedeli poskytnúť práve tam.
   Prajem pekný deň
   Michal Marník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.