Platby za kurzy

Ak je poplatok za kurz uhradený v termíne uvedenom na pozvánke – prihláška je platná. Spôsob platby: bezhotovostným prevodom na účet alebo vkladom hotovosti  na účet Fio banka SK8283300000002001763949

Podmienky prijatia na kurz je vek nad 18 rokov, uhradený poplatok za kurzy, dobrý zdravotný stav. Ubytovanie stravovanie nezabezpečujeme. V cene za kurz sú zahrnuté pracovné pomôcky, učebné pomôcky a občerstvenie (nealkoholické nápoje a kávu)

Na konci každého kurzu dostanete osvedčenie o absolvovaní kurzu. Je možné aj v anglickom a nemeckom jazyku.

 Základná a športová masáž  /ZŠM/

 V rámci výuky absolvuje poslucháč prednášky z oblasti anatómie, fyziológie, psychológie, prvej pomoci, základy techniky a postupy pri poskytovaní masáži ako aj zostavovanie postupov pre jednotlivé tipy masáži podľa potrieb športovca, klienta. Absolventi sa oboznámia aj s psychorelaxačnými technikami, základy saunovania, tejpovania, osvoja si jednoduché techniky a polohy pre regeneráciu a kondíciu.

                                                                                                           cena: 300 €                                                                           

Masáž na doma a pohybovú aktivitu        

je určená tým, čo si chcú zlepšiť svoju kondíciu a udržovať svoje zdravieNaučia sa zásady a postupy  na realizáciu masáže v domácom prostredí pre najviac zaťažované časti tela a aj pre vekové skupiny.

                                                                                                              cena: 150€ 

Manuálna lymfodrenáž

procedúra na zlepšenie celkového stavu klienta v rámci celkovej regenerácie, proti únave. Naučí sa pracovať jemnými technikami na odstránenie nežiaducich zmien tela po odporučení lekára. Procedúra je charakterizovaná jemnými technikami a pomáha skoršej regenerácii. Osvoja si základy tejpovania na zlepšenie zmeneného stavu . Dá sa využiť aj na boj s celulitídou.

                                                                                                            cena: 220 €

Tejpovanie s prvkami lymfotejpu                     

účastníci sa naučia základy a aplikovanie „klasického“ – fixačného tejpovania a teóriu a uplatnenie jednotlivých techník kineziologického tejpovania. Klasicky – biely tejping pomáha vykonať pohybovú činnosť po znížení  pohyblivosti, ako prevencia pred poranením. Kineziotejping sa využíva pri rôznych preventívnych situáciách, po zranení, operáciach na aktiváciu svalovej činnosti či športovej alebo verejnosť.

                                                                                                            cena160 €

Reflexná masáž chodidiel

je určené takmer pre všetkých – verejnosť, šport. Je vhodná na diagnostikovanie, zlepšenie celkového telesného a aj duševného stavu. Je to technika hodne stará, ktoré čerpá z poznatkov thajskej a čínskej kultúry. Niekedy pomáha zlepšiť  momentálny stav klienta ako aj dlhodobé ovplyvňovanie celkovej kondície

                                                                                                            cena: 160 €

Korekcie pohybového aparátu

kurz je určený pre tých pracovníkov, ktorí chcú riešiť malé problémy nášho tela s pohybovým aparátom. Naučia sa základné techniky a postupy pri zhoršenej pohybovej činnosti klienta z dôvodu svalovej alebo kĺbovej nedostatočnosti , ako aj techniky a cvičenia na zlepšenie celkového stavu.

                                                                                                            cena: 180 €

Strečingová masáž

je určená pre tých čo nevedia alebo sa im nechce, resp. nemôžu cvičiť. Pohyb to je život a ak svaly sa nevedia uvoľniť, treba im pomôcť. Dá sa to cvičeniami aj poskytovaním masáže. Jedná sa o osvojenie základov a uplatnenie strečingu. Nedostatočná uvoľnenosť, alebo stuhlosť svalov je príčinou slabšej telesnej výkonnosti a neraz aj zranenia, zmeny v polohe tela.

                                                                                                             cena: 150 €

Mäkké techniky 

technika vykonávaná na sucho efektívne odstraňuje problémy kostrovo-svalového aparátu. kurz je zameraný na krk a lopatku a teda po jeho zvládnutí absolventi dokážu efektívne odstrániť migrény, bolesti šije, uvoľniť pri stavoch seknutia, atď. samotná terapia môže byť pre klienta nepríjemná či bolestivá, ale po jej absolvovaní nasleduje vždy výrazná úľava

                                                                                                              cena: 140 €

Masáž kameňmi

procedúra umožňujúca relax, zlepšenie podmienok uplatnenia masáže a celkového stavu klienta. Procedúra sa vykonáva rôznou teplotou kameňov rôzne veľkosti na tele aj tvári. Kamene  lávové alebo aj riečne, či morské.  Je to dobrá procedúra na stuhnuté svaly, doplnenie energie s využitím poznatkov akupresúry. 

                                                                                                               cena: 150 €

Baňkovanie 

regeneračná procedúra zlepšujúca stav klienta. Využívajú sa v tejto procedúry poznatky tradičnej čínskej medicíny. Známa je aj medzi športovca, no reklamu jej urobil americký plavec  Michael Phelps na OH 2016. Možno ju uplatniť v procese uvoľnenia svalov, prenosu energii. Ukážky moxovania  ako procedúry umožňujú aktivovanie a doplnenie energie pomocou „cigár“, zdroja tepla.

                                                                                                            cena: 160 €